BRUKARSTWO

wpis w: Bez kategorii | 0

Firma Norma-Bud Łódź oferuje kompleksowe usługi brukarskie z kostki betonowej, kamienia oraz granitu. Oferowane brukarstwo w powiązaniu z szeroką ofertą ogrodzeń systemowych i automatyki pozwoli na wykonanie inwestycji przez jednego wykonawcę, co jest naszym atutem w przeciwieństwie do oferty konkurentów. Wykonujemy układanie kostki brukowej w sposób profesjonalny i zadowalający dla każdego klienta.

Podczas każdej inwestycji wykorzystujemy wypracowaną stałą współprace z najlepszymi dostawcami materiałów i surowców w regionie. Fundamentem sukcesu są niepowtarzalne i najwyższej jakości materiały wiodących producentów wśród których znajdują się miedzy innymi LIBET, SEMMERLOCK, JADAR, DREWBET, POLBRUK, POZBRUK, BRUK-BET. Sprawdzeni dostawcy wraz ze stałą ekipą brukarzy niewątpliwie są gwarancją sukcesu.

W codziennych naszych zmaganiach brukarskich gromadzimy doświadczenie które pozwala na wykonanie prac szybko i kompleksowo, od momentu powstania projektu, fachowe doradztwo, dostarczenie wszystkich materiałów, aż do realizacji zadania. Oferujemy również usługi związane z mała architekturą, niwelacje terenów, wykonywaniem drenażu, rowów melioracyjnych, rowów przydrożnych oraz wiele innych prac towarzyszących. Tak szeroka oferta stawia firmę Norma-Bud Łódź wśród głównych i wiodących w naszym regionie wykonawców.

Norma-Bud Łódź – profesjonalne brukarstwo i układanie kostki.