OGRODZENIA XPS

wpis w: Bez kategorii | 0

Ogrodzenia XPS ŁódźTo nowoczesny system ogrodzeń, wykonanych z polistyrenu esktrudowanego, materiału który wykorzystywany jest z powodzeniem na całym świecie w budownictwie i nie tylko.

System ogrodzeń XPS składa się z płyt pokrytych tynkiem akrylowo-silikatowym. Elastyczność wyboru koloru płyt, pozwala to na dopasowanie kolorystyki ogrodzenia do elewacji budynków czy innych obiektów. Standardowymi  kolorami w systemie XPS są  grafit (7016) szary (7030), brąz (8017).

Płyty wzmacniane są za pomocą metalowych ceowników poziomych oraz ceowników pionowych (również w wybranym kolorze), które jednocześnie zabezpieczają płytę przed uszkodzeniem oraz pozwalają na dowolne dopasowanie ilości płyt oraz szczelin miedzy płytami.

Elementy ogrodzenia poprzez zastosowane materiały tworzą barierę odporna na czynniki atmosferyczne i jednocześnie są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Systemy ogrodzeń XPS znajdą zastosowanie w budowie przęseł, zabudowy śmietników, zadaszeń, podmurówek czy ogrodzeń frontowych.

Niebywałą zaletą tego systemu jest różnorodność kolorystyki oraz możliwość dowolnego komponowania wizualizacji z innymi dostępnymi systemami ogrodzeń palisadowych.

Uzupełnieniem oferty są bramy suwane, bramy uchylne oraz furtki z wypełnieniem XPS, które dodatkowo mogą zostać wyposażone w automatykę.

Norma-Bud Łódź – zapraszamy do kontaktu.